Home

Aluminium Kunst

                                                    

BEKIJK ONZE COLLECTIE ONLINE ...BELEEF HET IN DE WINKEL
Winkels

 



Welkom



Aluminium Kunst is een modern kunst collectief. Onze collecties worden met de hand vervaardigd en bieden mogelijkheden voor ieder interieur. Bezoek onze winkels voor de ultieme beleving met uitleg en deskundig advies.
Winkels



Home_Onze Collectie + foto AK de leukste

Aluminium Kunst

                                                    

DE LEUKSTE KUNST-CADEAU-DESIGN WINKEL

Onze Collectie

Wandkunst- Pop-Art - Home Styling


Naast een uitgebreide collectie handgeslepen wandkunst bieden wij in onze winkels diverse collecties, waaronder;

Pop-art beelden
Unieke meubels
Glassculpturen
Ceramic Art-Deco

Bekijk hier

Home_Interieur Module + foto stijlvol

Stijlvol inrichten?

                                            

Grote variatie aan kunstwerken

Interieur Module



Nog onder constructie.
U kunt straks met een paar klikken een sfeerimpressie krijgen van hoe ons kunstwerk aan uw wand zou hangen.

Home_foto service

Service

                   

TOT AAN DE DEUR……….JA, UW DEUR

Apeldoorn

Oranjerie 370 / Mariastraat
7311 WS Apeldoorn
Apeldoorn@aluminiumkunst.nl
055-2077997

Winkel bekijken

Leiden

Haarlemmerstraat 245
2312 DS Leiden
Leiden@aluminiumkunst.nl
071-7850236 of 06-16824444

Winkel bekijken

Spijkenisse

Winkelhart Nieuwstraat 140
3201 EE Spijkenisse
Spijkenisse@aluminiumkunst.nl
06-46060175

Winkel bekijken

Emmen

Monetpassage 162
7811DX Emmen
Emmen@aluminiumkunst.nl
06-50604878

Winkel bekijken

Leidschendam

Prins Johan Friso Promenade 107
2285 DE   Rijswijk
Leidschendam@aluminiumkunst.nl
06-13983028

Winkel bekijken

Kyldo Nijkerk

Vetkamp 2
3861 JP  NIJKERK
06-46060175
Spijkenisse@aluminiumkunst.nl
(wijzigt binnenkort)

Winkel bekijken

Nijmegen

Molenpoort Passage 15
6511 HS Nijmegen
nijmegen@aluminiumkunst.nl
06 – 46 31 84 67

Winkel bekijken

Almere

Traverse 5
1315 TJ Almere
Almere@aluminiumkunst.nl
06-44 61 96 84

Winkel bekijken

Hamburg

C/o Gänsemarkt Passage,
Gänsemarkt 50, 20354 Hamburg
anfrage@aluminiumkunst.nl
+49 40 182 397 61 / Mobil: +49 1511 2710238

Winkel bekijken

Leidschendam

Berkehove 1A
2262 AK Leidschendam
06-13983028
VERHUISD NAAR
RIJSWIJK

Winkel bekijken

Home_foto beleef-Google Maps

Beleef

                 

De unieke sfeer in onze winkels

Volg ons op Facebook

Volg ons op instagram